bez driny, budeš bez buriny

Agil 100EC 10ml

2,49 s DPH 2,07 € bez DPH
Selektívny herbicídny prípravok na ničenie trávovitých burín v poľnohospodárskych plodinách. Herbicíd vo forme emulgovateľného koncentrátu na ničenie trávovitých burín v poľnohospodárskych plodinách a v lesnom hospodárstve.

Účinná látka: 100 g/l propaquizafop
Výrobca:
Obj. čislo:
AT12998
EAN:
8586002987423

Agil 100EC 10ml

AGIL 100 ECVýrobca: Makteshin Agan, IzraelKategória: Selektívne herbicídyÚčinná látka: 100 g/l propaquizafopHerbicíd vo forme emulgovateľného koncentrátu na ničenie trávovitých burín v poľnohospodárskych plodinách a v lesnom hospodárstve.Výhody použitia:• výborný účinok proti jednoročným aj trvácim trávovitým burinám• nízke aplikačné dávky• veľmi priaznivý pomer ceny k účinku prípravku• najrýchlejší účinok medzi graminicídmi• dážď 1 hodinu po aplikácii neznižuje účinok• účinok nie je ovplyvnený druhom a vlhkosťou pôdy• bez reziduálneho pôsobenia na následné plodinyPôsobenie prípravku:Agil 100 EC sa rýchlo vstrebáva cez listy tráv a systémovo rozvádza do stoniek, koreňov a odnoží. Buriny zasiahnuté prípravkom už za dva dni po aplikácii zastavujú svoj rast a vývoj.

Spektrum účinnosti

Agil 100 EC sa rýchlo vstrebáva cez listy tráv a systémovo rozvádza do stoniek, koreňov a odnoží. Buriny zasiahnuté prípravkom už za dva dni po aplikácii zastavujú svoj rast a vývoj.Spektrum účinku:
Jednoročné trávovité buriny:Psiarka roľná, psinček, metlička obyčajná, ovos, stoklas, rosička, ježatka, jačmeň, mätonoh, proso, lipnica, bary, cirok alepský (zo semien), cirok dvojfarebný, cirok siaty.

Trváce trávovité buriny:Pýr obyčajný, psinček výbežkatý, prstnatec obyčajný, cirok alepský, smlz kroviskový.

Parametre

Hmotnosť 0,02 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.