bez driny, budeš bez buriny

Almus hmyz 200 R červený

3,13 s DPH 2,61 € bez DPH
ALMUS CHAMPION je postrekový insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom.Je určený proti všetkým známym druhom lietajúceho a lezúcehy hmyzu a jeho zárodkov ( šváby, muchy, osy, komáre, ploštice, pavúky, roztoče, mole, mravce, švoly, kliešte a listové vošky) v objektoch živočíšnej výroby, potravinárskeho priemyslu , sklady, silá, výrobné haly, búdy, koterce, odpadové kanály.
Obj. čislo:
AT4962
EAN:
8588001057343

Almus hmyz 200 R červený

Almus hmyz 200 R červený

Návod na použitie:

Postrekovačom pred použitím zatrepte. Prípravok apúlikujte zo vzdialenosti 30 cm na všetky miesta, kde sa hmyz zdržuje a ukkrýva. Ošetrená plocha musí byť rovnomerne zvlhčená.  Postrek opakujte po 3-4 týždňoch, alebo pri zistenom novom výskyte hmyzu.

Upozornenie:
Chránte pred deťmi. Prípravok sa nesmie dostať do priameho kontaktu s potravinami, pitnou vodou, detskými hračkami. Toxický pre včely, ryby, hady, jašterice. Pri aplikácií je zakázané jesť, piť a fajčiť. Prípravok môže byť použitý len podľa návodu.

Bez ochranných lehôt. 

Prvá pomoc:
Pri náhodnom zasiahnutí očí, vymývať prúdom čistej vody 10-15 minút. Vždy po použití uvedeného prípravku si dôkladne umyte ruky mydlom v teplej vode. Pri náhodnom požití je potrebné, aby ste privolali lekára a informovali ho o už vykonanej prvej pomoci a požitom prípravku.

Skladovanie:
V suchu, chrániť pred svetlom a mrazom, oddelene od poživatín, krmív, liekov a dezinfekčných prostriedkov pri teplote 5-30 stupňoc C.

Zloženie:
permetrinum 0,40g v 100ml prípravku, pomocné látka (emulgujúce a aromatické látky a čistená voda).

 

Parametre

Hmotnosť 0,21 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.