bez driny, budeš bez buriny

Almus hmyz 500 NN červený

3,98 s DPH 3,32 € bez DPH
Almus Champion 500mlNN/12K červený Charakteristika: ALMUS CHAMPION je postrekový insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom proti všetkým známym druhom lietajúceho a lezúceho hmyzu a jeho zárodkov (šváby, muchy osy, komáre, ploštice, pavúky, roztoče, mole, mravce, švoly, kliešte a listové vošky) v objektoch živočíšnej výroby, potrevinárskeho priemyslu, sklady, silá, výrobné haly, búdy, koterce, odpadové kanály.
Obj. čislo:
AT4964
EAN:
8588001057152

Almus hmyz 500 NN červený

Almus hmyz 500 NN červený


Návod na použitie:
Postrekovačom pred použitím zatrepte. Prípravok aplikujte zo vzdialenosti asi 30 cm na všetky miesta, kde sa hmyz zdržuje a ukrýva. Ošetrená plocha musí
byť rovnomerne zvlhčená. Postrek zopakujte po 3-4 týždňoch, alebo pri zistenom novom výskyte hmyzu.

Upozornenie:
Chránte pre deťmi! Prípravok sa nesmie dostať do kontaktu s potravinami, pitnou vodou, detskými hračkami. Toxický pre včely, ryby, hady, jašterice. Pri
aplikácií je zakázané jesť, piť a fajčiť. Prípravok môže byť použitý len podľa návodu. Bez chemických lehôt.

Prvá pomoc:
Pri náhodnom zasiahnutí očí, vymývať prúdom čistej vody 10 - 15 minút. Vždy po použití uvedeného prípravku si dôkladne umyte ruky mydlom v teplej vode.
Pri náhodnom požití je potrebné, aby ste privolali lekára a informovali ho už o vykonanej prvej pomoci a požitom prípravku.

Skladovanie:
V suchu, chrániť pred svetlom a mrazom, oddelene od poživatín, krmív, liekov, dezinfekčných prostriedkov pri teplote 5-30 stupňov C.

Zloženie:
permethrinum 0,40g v 100 ml prípravku, pomocné látky (emulgujúce a aromatické látky, čistená voda).

Zneškodnenie:
Po dôkladnom vyprázdnení a vyčistení (spoň 2 x čistou vodou),je možné rozprašovač použiť k roseniu izbových rastlín vodou. Inak likvidujeme odovzdaním do
separovaného zberu.

Parametre

Hmotnosť 0,6 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.