bez driny, budeš bez buriny

Almus hmyz 500 R červený

5,88 s DPH 4,90 € bez DPH
Almus Champion 500ml R/12K červený - na hmyz aj vošky Charakteristika: ALMUS CHAMPION je postrekový insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom.Je určený proti všetkým známym druhom lietajúceho a lezúceho hmyzu a jeho zárodkov ( šváby, muchy, osy, komáre, ploštice, pavúky, roztoče, mole, mravce, švoly, kliešte a listové vošky) v objektoch živočíšnej výroby, potravinárskeho priemyslu , sklady, silá, výrobné haly, búdy, koterce, odpadové kanály.
Obj. čislo:
AT5312
EAN:
8588001057145

Almus hmyz 500 R červený

Almus hmyz 500 R červený

Návod na použitie:
Postrekovačom pred použitím zatrepte. Prípravok aplikujte zo vzdialenosti 30 cm na všetky miesta, kde sa hmyz zdržuje a ukrýva.
Ošetrená plocha musí byť rovnomerne zvlhčená.  Postrek opakujte po 3-4 týždňoch, alebo pri zistenom novom výskyte hmyzu.

Upozornenie:
Chráňte pred deťmi. Prípravok sa nesmie dostať do priameho kontaktu s potravinami, pitnou vodou, detskými hračkami. Toxický
pre včely, ryby, hady, jašterice. Pri aplikácií je zakázané jesť, piť a fajčiť. Prípravok môže byť použitý len podľa návodu.
Bez ochranných lehôt.

Prvá pomoc:
Pri náhodnom zasiahnutí očí, vymývať prúdom čistej vody 10-15 minút. Vždy po použití uvedeného prípravku si dôkladne umyte
ruky mydlom v teplej vode. Pri náhodnom požití je potrebné, aby ste privolali lekára a informovali ho o už vykonanej prvej pomoci a požitom prípravku.

Skladovanie:
V suchu, chrániť pred svetlom a mrazom, oddelene od poživatín, krmív, liekov a dezinfekčných prostriedkov pri teplote 5-30 stupňov C.

Zloženie:
permetrinum 0,40g v 100ml prípravku, pomocné látka (emulgujúce a aromatické látky a čistená voda).

Parametre

Hmotnosť 0,6 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.