bez driny, budeš bez buriny

Ferrimax 500g proti slimákom

7,78 s DPH 6,48 € bez DPH
Ekologický prípravok FERRIMAX obsahuje účinnú látku fosforečnan železitý a je možné ho použiť vo všetkých plodinách pestovaných v záhradách, t.j. zelenina, ovocie, ovocné stromy, okrasné stromy a rastliny, atď., ktoré sú pestované buď v skleníku alebo voľne.
Výrobca:
Obj. čislo:
AT6572
EAN:
8586002982022

Ferrimax 500g proti slimákom

Ferrimax 500g proti slimákom

 Vzhľadom na spôsob pôsobenia fosforečnanu železitého sa po konzumácii návnady slimáky zvyčajne stiahnu pod zem kde uhynú, a preto nie je možné vidieť veľa mŕtvych slimákov.
Účinky pôsobenia preto nemusia byť viditeľné okamžite, ale výsledok pôsobenia prípravku FERRIMAX sa dá hodnotiť na základe zníženého výskytu poškodenia plodín. 
Prípravok nemá negatívny vplyv na úrodu. Tento prípravok môže byť použitý v ekologickom poľnohospodárstve.Pokyny pre aplikaciu:
Granule rovnomerne rozsypte na holú zem alebo okolo rastlín v množstve cca. 5 gramov na 1m2.
Granule Ferrimax môžu byť aplikované ručne alebo mechanickým rometadlom. Najlepšie výsledky sa vo všeobecnosti dosahujú aplikáciou rozhadzovaním.
Ručná aplikácia je vhodná najmä pre malé plochy, pre skleníky alebo aplikáciu do riadkov. Pri aplikácii blízko potravinových plodín, dajte pozor na to, aby sa granule nezachytili alebo neuviazli na listoch. Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom.

Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Parametre

Hmotnosť 0,5 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.