bez driny, budeš bez buriny

GRAMOFLOR kaktus 5l

3,83 s DPH 3,19 € bez DPH
Vysoký obsah praného riečneho piesku zaisťuje výbornú drenáž. Kvalitná rašelina nie je rozdrvená na prach, štruktúrované častice umožňujú dobré prevzdušnenie substrátu. Prítomnosť ílových častíc zlepšuje absorpčnú kapacitu substrátu na živiny. Substrát obsahuje základné vyhnojenie, ktoré vystačí na dobu približne týždňov.
Obj. čislo:
AT4298
EAN:
4036682000102

GRAMOFLOR kaktus 5l

Gramoflor substrát pre kaktusy Substrát je určení pre väčšinu druhov kaktusov a sukulentných rastlín. Vysoký obsah praného riečneho piesku a vulkanického štrku zaisťuje výbornú drenáž.

Podrobný popis

Rozsah a spôsob použitia

Substrát je určený pre väčšinu druhov kaktusov a sukulentných rastlín.

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

Substrát môže miestami dráždiť pokožku alebo sliznicu. Pri práci dodržiavajte základné hygienické pravidlá a používajte ochranné rukavice. Po práci umyte ruky vodou a mydlom a ošetrite reparačným krémom.

Prvá pomoc

Zasiahnuté miesta opláchnite prúdom studenej vody a následne ošetrite krémom. Pri zasiahnutí očí tieto preplachujte pod tečúcou vodou po dobu aspoň 5 minút. Pri požití a v prípade iných komplikácií vyhľadajte lekárske ošetrenie.

Skladovanie

Skladujte oddelene od potravín, v krytých priestoroch bez prieniku zrážkovej vody, vystavenia priamemu slnečnému žiareniu a vplyvu poveternostných podmienok. Odporúčaná teplota skladovania je do 20°C. Uchovávajte mimo dosah detí. 

Parametre

Hmotnosť 2 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.