bez driny, budeš bez buriny

GRAMOFLOR na muškáty/balk.20l

4,75 s DPH 3,96 € bez DPH
Sub.Balkonpflanzen 70L/33P muškáty Gramoflor Gramoflor substrát s ílom a vyhnojením pre Pelargónie a surfínie.Dobre drží vodu aj vzduch. Je to výborný substrát na balkónové kvety, hlavne muškáty a surfínie, ale aj ďalšie balkónové kvety v truhlíkoch. Súčasťou substrátu sú všetky dôležité makro a mikro prvky.
Obj. čislo:
AT4288
EAN:
4036682014000

GRAMOFLOR na muškáty/balk.20l

Gramoflor substrát s ílom a vyhnojením pre Pelargónie a surfínie na 6-8 týždňov. Dobre drží vodu aj vzduch. Profesionálna receptúra. Íl 40kg/m3. hnojivo 1,5kg NPK/m3, plus dlhodobé hnojivo na 6-8 týždňov. Je to výborný substrát na balkónové kvety, hlavne muškáty a surfínie, ale aj ďalšie balkónové kvety v truhlíkoch. Substrát neobsahuje lacné prímesy kôry a kompostu, ktoré bývajú potravou pre malé čierne mušky-smútivky, ktoré poškodzujú korienky rastlín. Súčasťou substrátu sú všetky dôležité makro a mikro prvky. Tým je zabezpečené ideálne zásobovanie rastlín, ktoré potrebujú živiny po celú vegetačnú dobu. Substrát obsahuje kvalitné ílovité minerály. Tento praný íl na seba viaže živiny a postupne ich uvoľňuje podľa potreby rastlín. Okrem toho íl zvyšuje vododržnosť substrátu a tým znižuje potrebu častej zálievky.

Parametre

Hmotnosť 8,44 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.