bez driny, budeš bez buriny

Granulovaná nástr.mravce 180g FASTION

5,48 s DPH 4,57 € bez DPH
FASTION Granulovaná nástraha proti mravcom.Insekticídna nástraha pre spotrebiteľov vo forme granúl určená na ničenie mravcov v objektoch a ich okolí.- vyhubí celé hniezdo - rýchly účinok.
Výrobca:
Obj. čislo:
AT5481
EAN:
8586002981742

Granulovaná nástr.mravce 180g FASTION

Granulovaná nástr.mravce 180g FASTION 

FASTION Granulovaná nástraha proti mravcom.Insekticídna nástraha pre spotrebiteľov vo forme granúl určená na ničenie mravcov v objektoch a ich okolí.- vyhubí celé hniezdo - rýchly účinok, dlhodobý efekt - na terasy, chodníky, dom aj byt - s atraktantom na mravce. Určené okolo domov - terasy, chodníky, vydlaždené plochy, vstupy do prístreškov a garáží. Mechanizmus účinku: Základnú zložku prípravku tvorí cukor, a preto je prípravok mravcami prijímaný ako potrava, ktorú si mravce odnášajú do hniezd. Prví jedinci hynú po 3-4 dňoch, hniezdo je zničené do 2-4 týždňov od aplikácie prípravku. Účinná látka: imidacloprid 0,5g/kg Prípravok obsahuje silne horkú látku (Bitrex), ktorá neodpudzuje mravcov, ale bráni náhodnému požitiu človekom a domácimi zvieratami.

Návod na použitie:
Prípravok aplikujte do škár a štrbín kde sú mravce vidieť alebo cestičky mravcov sú viditeľné.
Aplikujte nástrahu na miesta chránené pred dažďom.
Ak je viditeľný vstup do mraveniska, aplikujte nástrahu do neho.
Celá kolónia je zlikvidovaná v priebehu 2-4 týždňov, ale môže to trvať aj 2 mesiace podľa podmienok.Dávkujeme maximálne 8g nástrahy na 1 mravenisko.
Ak je mravenisko vo vydláždených plochách (dlažobný kameň, betón a pod.) aplikujte granule priamo do vstupu do mraveniska.
Ak je vstupov do mraveniska viac, rozdelí sa 8g na jednotlivé vstupy.
Súčasne môžu byť ošetrené maximálne 2 mraveniská.

Nepoužívajte vo voľnej prírode! Neklaďte na miesta, ktoré sú dostupné hospodárskym a domácim zvieratám.Používajte biocídny prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu, informácie o prípravku a návod na použitie.
 

Parametre

Hmotnosť 0,214 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.