bez driny, budeš bez buriny

Imunofol 100ml

4,38 s DPH 3,65 € bez DPH
Biologické kvapalné hnojivo určené na optimalizáciu výživy rastlín zinkom. Zvyšuje výnos, rast a odolnosť ošetrených rastlín. Posilňuje imunitu rastlín proti patogénom a voči stresu zo sucha. Až na 333 m2.
Výrobca:
Obj. čislo:
AT598
EAN:
8586002980578

Imunofol 100ml

Imunofol 100ml

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA:

Imunofol je roztok hnojiva, ktorý optimalizuje výživu rastlín zinkom. Vodorozpustný zinok je vo forme chelátu s kyselinou octovou, chitosanom a aminokyselinami. Tento rozpustný chelát je veľmi dobre absorbovaný a asimilovaný pletivami a koreňmi rastlín. Imunofol zvyšuje výnos, rast i odolnosť ošetrených rastlín a má tiež pozitívny vplyv na symbiotické mykorízy. Hnojivo  vplýva aj na množstvo niektorých enzýmov, ktoré výrazne posilňujú imunitu rastlín proti patogénom a taktiež zlepšujú lignifikáciu bunkových stien, čo rastlinám pomáha ľahšie sa vyrovnať s výkyvmi extrémneho počasia - napr. so suchom. Obmedzuje výskyt bakteriálnych, vírusových a hubových chorôb.

Výhody hnojiva:

 

- optimalizácia výživy rastlín zinkom
- zvýšenie kvality plodov a väčšia úroda
- zníženie napadnutia rastlín hubovými chorobami (napr. peronospóra viniča, chrastavitosť a moníliová spála jadrovín, hnednutie listov marhúľ, kučeravosť listov broskýň, fytoftóra rajčiakov a zemiakov, pleseň,...

- zvýšenie odolnosti voči stresu zo sucha

ROZSAH POUŽITIA:

plodina dávka na 10 l vody / 100 m2 ochranná doba počet aplikácií
vinič 30 -50 ml 0 dní 3 - 8 x
jadroviny, kôstkoviny 30 -50 ml 0 dní 3 - 6 x
cibuľa, rajčiak, zemiaky 30 -50 ml 0 dní 3 - 8 x
obilniny 30 -50 ml 0 dní 3 - 8 x

 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.