bez driny, budeš bez buriny

Kristalon Rajčina a paprika 0.5kg

5,99 s DPH 4,99 € bez DPH
Kristalon Rajčina a paprika 0.5kg
Výrobca:
Obj. čislo:
AT8449
EAN:
8594005006287

Kristalon Rajčina a paprika 0.5kg

Popis produktu

Kristalon Zdravá paradajka a paprika je dvojzložkové hnojivo, vo vode úplne rozpustné, ktoré obsahuje všetky živiny potrebné na dobrý vývin paradajok a paprík. Je zdrojom všetkých základných živín potrebných k zdravému vývinu plodov. Je účinnou prevenciou proti černaniu plodov paradajok a hnilobe koncov paprík.  

Aplikácia hnojiva sa strieda s aplikáciou vápnika v 1 týždenných intervaloch (vždy formou zálievky). Prihnojovať začnite aktívnym vápnikom ( modré vrecúško) Jedna plná odmerka hnojiva (10 g) na 10 litrov vody krátko premiešajte cca 40 sek. Prihnojovanie vykonávajte 1x za týždeň. Ďalší týždeň použite na prihnojenie kryštalické hnojivo ( biele vrecúško)  v dávke 15 g (1,5 odmerky) na 10 l vody. Aplikáciu vykonávajte opäť zálievkou. Takto striedajte obidve tieto zložky v týždennom intervale počas celého vegetačného obdobia. Aplikujte vždy zálievkou.

  • Aktívny vápnik: v modrom vrecku obsahuje len vápnik a dusík. Všetok vápnik je rastlinami ľahko prijímaný, preto je veľmi účinný proti fiziologickým poruchám ako je hniloba plodov paradajok a hniloba špičiek paprík. Dusík podporuje bujný rast rastlín a nárast veľkých plodov.
  • Kryštalické hnojivo: V priehľadnom vrecku je Kristalon so zvýšeným obsahom draslíka, fosforu a pridaným horčíkom. Vysoký obsah horčíka podporuje fotosyntézu a tým zvyšuje intenzitu rastu. Toto unikátne zloženeie podporuje bohaté nasadenie kvetov, chuť a kvalitu plodov.

Výhody:

  • špeciálny KRISTALON  s obsahom dvoch zložiek - hnojivo + aktívny vápnik
  • hnojivová zložka bohatá na základné živiny a mikroprvky
  • zložka s vápnikom - účinná prevencia proti hnilobe paradajok a hnilobe špičiek paprík
  • dobre prijímaný vápnik - aplikácia zálievkou
  • bohatý zdroj vápnika 26,3 % CaO
  • na 400l zálievky

Pomer živín NPK (19-6-20) + 3% Mg +7,5% S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn        

Parametre

Hmotnosť 0,5 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.