bez driny, budeš bez buriny

Mulčovacia kôra píniová 65 l 60-100mm

21,07 s DPH 17,56 € bez DPH
Píniová kôra je veľmi cenená pre svoju vysokú životnosť a špičkové dekoračné účely v exteriéri aj interiéri.
Obj. čislo:
AT6641
EAN:
8594005009981

Mulčovacia kôra píniová 65 l 60-100mm

Mulčovacia kôra píniová 65 l 60-100mm 

AGRO Garden Boom Píniová kôra pochádza z oblasti Biskajského zálivu. Hlavné zdroje sa nachádzajú na území Francúzska, Portugalska aj Španielska. Píniová kôra sa získava z Pinus maritima - Prímorskej borovice. Takto získaná píniová kôra je veľmi cenená pre svoju vysokú životnosť a špičkové dekoračné účely v exteriéri aj interiéri. Dodávame ju vo frakcii 40-60 mm.

Výhody Píniovej dekoračnej kôry Garden Boom:

  • bráni rastu klíčiacich burín
  • zamedzuje výparu vody
  • chráni pôdu pred eróziou a vysychaním
  • podporuje prirodzený vývoj pôdnych organizmov
  • vysoký dekoratívny vzhľad

Výroba suroviny začína odkôrnením a následným deponovaním, kedy kôra musí prejsť niekoľkými fázami zahriatia. Toto niekoľkonásobné prirodzené zahriatie kôry sa vykonáva z dôvodu odstránenia prípadných škodlivých organizmov. Po tejto fáze je surovina transportovaná loďou do Belgicka, kde dôjde k roztriedeniu na požadované frakcie a následne je už dovezená priamo do Slovenskej republiky.

Parametre

Hmotnosť 25 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.