bez driny, budeš bez buriny

Multirose 50ml

6,02 s DPH 5,02 € bez DPH
MULTIROSEKombinovaný prípravok pre ochranu ruží a okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom a tiež hubovým chorobám
Obj. čislo:
AT649
EAN:
3664715007104

Multirose 50ml

Multirose 50ml 

MULTIROSEKombinovaný prípravok pre ochranu ruží a okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom a tiež hubovým chorobám.Účinné látky: Deltamethrin 0,5 g/l (0,05%) Tebukonazol 10 g/l (1%)Insekticíd a fungicíd k ochrane ruží a okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom a tiež hubovým chorobám.- ochrana ruží a okrasných rastlín - proti žravým a cicavým škodcom a proti chorobám - pracuje systémovo aj kontaktneKombinovaný insekticídny a fungicídny prípravok vo forme suspenznej emulzie na ochranu ruží a okrasných rastlín.Insekticídna zložka pôsobí kontaktne a fungicídna systémovo. Účinkuje na vošky a na škodlivé motýľe (húsenice) a tiež proti hubovým chorobám (múčnatka, čierna škvrnitosť, hrdze) vyskytujúcim sa na ružiach a ďalších okrasných rastlinách. Je použiteľný vo vonkajšom prostredí i v skleníkoch.Dávka prípravku je 75-150 ml / 100m2 (t.j. 10 ml na 1 L vody) Dávka vody je 7,5 - 15 L / 100m2Termín aplikácie: od začiatku výskytu škodlivého organizmu. Pre trvalú ochranu rastlín je ošetrenie potrebné opakovať, maximálne 6x za vegetáciu, interval medzi ošetreniami je 10 až 14 dní. Ruže ošetrujte proti čiernej škvrnitosti a hrdziam prvý krát pri vytváraní listov na jar a opakujte po 10 dňoch. Proti voškám a húseniciam aplikujte prípravok pri prvých príznakoch výskytu škodcu. Postrek neaplikujte za intenzívneho slnečného svitu a v období kvitnutia, najlepšie podvečer alebo skoro ráno. Neaplikujte za sucha, kedy sú suché korene rastlín. Niektoré citlivé okrasné rastliny (najmä v skleníku) môžu po postreku čiastočne zmeniť farbu alebo sa vytvoria škvrny, ale rast je normálny a zmena farby nie je trvalá. Pred ošetrením okrasných rastlín overte citlivosť na menšom počte rastlín / menšej ploche.Prípravok môže zanechať škvrny na poréznych povrchoch.Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Parametre

Hmotnosť 0,05 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.