bez driny, budeš bez buriny

Neemazal T/Sl 100ml

16,83 s DPH 14,02 € bez DPH
Prípravok proti voškám, mínerkam, piliarkam, strapkám, moliciam, roztočcom, nosánikom a podkopáčikom vo forme rastlinného extraktu zo semien tropického stromu Antelaea azadirachta. Insekticíd , akaricíd – prípravok proti voškám,mínerkam, piliarkam, strapkám, moliciam, roztočcom, nosánikom a podkopáčikom vo forme rastlinného extraktu zo semien tropického stromu Antelaea azadirachta určený na ošetrenie ovocných stromov, zeleniny, viniča a poľných plodín, rastlinný olej na báze obnoviteľných zdrojov. Účinná látka: Azadirachtin 10g/l (1 hmot. %)
Výrobca:
Obj. čislo:
AT9081
EAN:
8586002988642

Neemazal T/Sl 100ml

PÔSOBENIE PRÍPRAVKU:
Účinná látka pôsobí v rastline lokálne systematicky a do tela škodcov sa dostáva pri saní a požere. NeemAzal-T/S nemá okamžitý toxický efekt, nástup účinkuje postupný: v priebehu niekoľkých hodín deaktivuje škodcu ako vošky, molice, strapky, vrtivky, piadivky jesenné, priadkovce, ploskáčiky, pásavku zemiakovú a ďalšie druhy hmyzích škodcov, ktoré škodia saním a požerom. Škodce prestanú prijímať
potravu a tým aj poškodzovať rastlinu. Azadirachtín inhibuje ich vývoj a zvliekanie, takže po niekoľkých dňoch uhynú. Pri imágach (chrobákov) dochádza výrazne k reprodukcii plodnosti. Kolónie vošiek ešte nejakú dobu na rastline ostávajú, ďalšie vošky sa však už nevyvíjajú.
POKYNY PRE APLIKÁCIU:
Dbajte na dôkladné a rovnomerné rozptýlenie postrekovej kvapaliny na rastlinách. Pokiaľ nastane do 8 hodín po aplikácii dážď, je nutné ošetrenie opakovať. NeemAzal-T/S sa obvykle aplikuje pri napadnutí, resp. pri objavení prvých príznakov škodlivých organizmov. NeemAzal-T/S účinkuje najlepšie na ranné štádiá škodlivého hmyzu, preto je dôležité previezť ošetrenie bezprostredne po vyliahnutí lariev.
Zemiaky: 25ml / 100 m2, postrekujte s odstupom 7 dní, maximálne 2 krát za vegetáciuBylinky:
Bylinky: 30ml / 100 m2, postrekujte s odstupom 7-10 dní, maximálne 3 krát za vegetáciu
Špenát: 30ml / 100 m2, postrekujte s odstupom 7-10 dní, maximálne 3 krát za vegetáciu
Kapustová zelenina: 30ml / 100 m2, postrekujte s odstupom 7-10 dní, maximálne 3 krát za vegetáciu.
Tekvicovitá zelenina: 30ml / 100 m2, postrekujte s odstupom 7-10 dní, maximálne 3 krát za vegetáciu
Rajčiak a baklažán: 30ml / 100m2, postrekujte s odstupom 7-10 dní, maximálne 3 krát za vegetáciu
Jadroviny (okrem hrušiek): 15ml / 100m2 do 10l vody, postrekujte s odstupom 10-14 dní, maximálne 47 krát za vegetáciu, prípravok
aplikujte maximálne do rastovej fázy konca kvitnutia (do BBCH 69)
NeemAzal-T/S sa aplikuje pri napadnutí a to ráno alebo večer v udanej dávke. Neošetrujte porasty pri silnom slnečnom žiarení.
OPATRENIA PROTI VZNIKU REZISTENCIE:
O rezistencii nie sú známe žiadne informácie.

Parametre

Hmotnosť 0,14 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.