bez driny, budeš bez buriny

Sanium STICK 20 tyč.

8,87 s DPH 7,40 € bez DPH

Sanium Stick 2v1 - insekticíd + hnojivo, 20ks tyčiniek, proti voškám a moliciam, Floraservis Insekticídny prípravok vo forme tastlinných tyčinike určený k ochrane izbových okrasných rastlín proti voškám a moliciam. 2 v 1 insekticíd a hnojivo -llikviduje najbežnejších škodcov -dlhodobá ochrana až 9 týždňov -viditeľný účinok od prvej splikácie -bohatšie a farebnejšie kvety
Výrobca:
Obj. čislo:
AT527
EAN:
3664715027744

Sanium STICK 20 tyč.

Sanium STICK 20 tyč. 

 Pôsobenie prípravku:

Sanium Stick je určený na ochranu izbových okrasných rastlín pestovaných v kvetináčoch v batoch a zimných záhradkách proti cicavým škodcom -vošky a molice.

ÚIčinná látka je ľahko príjmaná korňnmi rastlín a ďalej distribuovaná do nadzemných častí. Prípravok takisto dodáva rastlinám všetky základné živiny a obsahuje špecifické látky (výťažky z morských rias, huminóve látky, exkrakt z cukrovej repy), ktoré zlepšujú celkový vzhľad rastliny (zelená farba, olistenie, rýchlejší rast, lepšie kvitnutie).

Prvé práznaky účinku na vošky sú viditeľné o 7 dní, na molice o 14 dní. Bezpečný pre včely.

Účinná látka flupyradifurone účinkuje až 9 týždňaov.

 

Účinná látka: flupyradifurone 18,8 g/kg

 

Obsah živín:

celkový dusík (N) 28%

fosfor (P2O2) 13%

draslík (K2O) 22%

železo (Fe) 2,1%

horčík (MgO) 10%

síra (So2) 9%

 

Pokyny pre aplikáciu:

Aplikujte pri prvých príznakoch výskytu škodcov.

Porebný počet tyčiniek zatlačte do zeminy pomocou priloženého aplikátora do priestoru medzi rastlinu a okraj kvetináča a následne rastliny dôkladne zalejte vodou.

Tyčinky zatlačte do zeminy celé tak, aby nevyčnievali.

Počet tyčiniek pre jednotlivé rastliny sa určí podľa množstva zeminy v kvetináčoch.

1 tyčinka na 0,5L zeminy.

 

Používajte prípreavok na ochranu restlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informáciu o pripravku.

Parametre

Hmotnosť 0,07 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.