bez driny, budeš bez buriny

Stomp aqua 60ml

5,22 s DPH 4,35 € bez DPH
Postrekový systémovo pôsobiaci herbicíd proti burinám v plodinách.
Výrobca:
Obj. čislo:
AT694
EAN:
8586002980028

Stomp aqua 60ml

Stomp aqua 60ml

stomp aqua je pôdny herbicídny prípravok určený proti dvojklíčnolistovým a trávovitým burinám.

postrekový herbicíd vo forme suspenzie kapsúl v kvapaline je určený po zriedení vodou na ničenie jednoročných dvojklíčnolistových burín, psiarky roľnej, metličky obyčajnej a lipnice ročnej v ozimných obilninách, kukurici, repke ozimnej, hrachu, slnečnici, cibuľovej zelenine, mrkve, sóji, lupine a bôbe, v niektorých európskych krajinách aj v zemiakoch.

účinná látka: pendimethalin 455 g/l

prípravok stomp aqua je prijímaný koreňmi, klíčkami a listami burín. účinná látka pendimethalin,ktorú prípravok obsahuje inhibuje delenie a procesy rastu buniek, a tým bráni začiatočnému rastu vzchádzajúcich burín a rastliny hynú krátko po vyklíčení alebo vzídení.

účinok postreku pretrváva niekoľko týždňov, a tak sú zasiahnuté aj neskoršie klíčiace buriny. stomp aqua ničí aj široké spektrum jednoročných burín, avšak nepôsobí na trváce buriny. použitelný je aj pri skorej postemergentnej aplikácii, kedy sú jednoklíčnolistové buriny maximálne v štádiu 1 listu a dvojklíčnolistové buriny v štádiu 3 listov.

na buriny, ktoré sú už v pokročilej rastovej fáze prípravok neúčinkuje.

Parametre

Hmotnosť 0,11 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.