bez driny, budeš bez buriny

Substrát na citrusy 10l

3,97 s DPH 3,31 € bez DPH
AGRO Substrát pre citrusy a iné subtropické rastliny je špeciálne vyvinutý a určený pre presádzanie a pestovanie všetkých druhov citrusom iných subtropických rastlín
Obj. čislo:
AT7132
EAN:
8594005007376

Substrát na citrusy 10l

AGRO Substrát pre citrusy a iné subtropické rastliny je špeciálne vyvinutý a určený pre presádzanie a pestovanie všetkých druhov citrusom iných subtropických rastlín. Substrát zaisťuje dostatočné prevzdušnenie koreňového systému bez nebezpečenstva hnitiu apřispívá k zdravému rastu a bohatému nasadenie kvetov a plodov citrusov.
substrát pre citrusy z vybraných druhov rašeliny obsahuje tiež vysoko kvalitný jemný vyzretý kôrový humus a kremičitý piesok a je obohatený hnojivom so základnými živinami a stopovými prvkami.

V základnej zmesi ďalej obsahuje bonusové prvky:

  • prídavok   železa v chelátovej väzbe (tj. V prevedení umožňujúcom vstrebať až 95% látok), ktoré zabraňuje žltnutie listov (chloróza)
  • vodorozpustnej kryštalickej hnojivo   Kristalon na 6 týždňov rastu - najobľúbenejší hnojivo na trhu, určené aj profesionálnym pestovateľom
  • súbor živín   VITALITY Komplex pre vitalitu a regeneráciu rastlín.

Vitality Komplex je unikátny súbor enzýmov a stimulačných látok zo zažívacieho traktu dážďoviek, zrýchľujúci transport živín z pôdy do rastlín a zlepšujúce ich využitie. Tieto látky sú nápomocné pri zväčšení koreňovej plochy a následne aj nadzemné časti rastliny. Spolu s humínovými a fulvinovými kyselinami obmedzujú únavu a vyčerpanie pôdy.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.