bez driny, budeš bez buriny

Touchdoun System 4 100ml

5,19 s DPH 4,32 € bez DPH
Systémovo pôsobiaci herbicíd určený na ničenie jednoročných a vytrvalých burín.
Výrobca:
Obj. čislo:
AT546
EAN:
8586002984620

Touchdoun System 4 100ml

Touchdoun System 4 100ml 

touchdown je neselektívny systémovo pôsobiaci herbicídny prípravok na báze nového integrovaného a multifunkčného systému surfakantov „system 4 technology“ vhodný na ničenie jednoročných a vytrvalých burín, vrátane pýru plazivého, v poľných kultúrach, sadoch, na nepoľnohospodárskej pôde a pri obnove lúk a pasienkov.

tento totálny herbicíd má systémový účinok pôsobiaci proti širokému spektru jednoročných a vytrvalých burín, vrátane pýru plazivého, pichliača roľného a ďalších.

po aplikácii na list rastúcich burín je aktívna látka translokovaná do nadzemnej aj podzemnej časti rastlín. najvhodnejšia aplikácia proti vytrvalým burinám je v štádiu pred alebo na začiatku kvitnutia. obsahuje nový neiónový surfakant (apg), vďaka ktorému je lepší kontakt prípravku z povrchom buriny a napomáha účinnej látke rýchlejšie sa presunúť do rastových vrcholov buriny. táto látka má zároveň vynikajúce ekotoxikologické parametre.

pre optimálny účinok sa odporúča aplikovať herbicíd na buriny v dobe ich intenzívneho rastu, a to: pýr plazivý vo fáze 3 až 4 listov, resp. pri výške 10 - 25 cm, jednoročné trávy – pri výške 5 cm, jednoročné dvojklíčnolistové buriny – pri výške 2 - 4 cm, v ovocných sadoch a vinohradoch je možné prípravok používať celoročne, najlepšie v máji až júni.

účinná látka: glyphosate [glyfosát] - 360 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.