bez driny, budeš bez buriny

Tráva lúčna 20kg

9,55 s DPH / kg 7,96 € bez DPH / kg
Zmes odolá suchu aj na slnečných miestach. Je to vysoká trávna zmes na svahy a lúky. Festulolium má silný koreňový systém, je to vysoký druh trávy a pomáha pri stabilizácii svahu. Ďatelina obohacuje pôdu o dusík.
Obj. čislo:
AT4373
Obsah balenia:
20 kg

Tráva lúčna 20kg

Tráva lúčna 20kg

 Trávna zmes s ďatelinou plazivou pre osiatie svahov, cestných a železničných násypov. Festulolium, Mätonoh jednoročný a trváci rýchlo klíči (už do 7-10 dní, tým zaistí rýchle zakrytie povrchu pôdy, aby sa mohli úspešne rozvinúť aj trváce trávne druhy, ktoré pomalšie klíčia. Zmes odolá suchu aj na slnečných miestach. Je to vysoká trávna zmes na svahy a lúky. Festulolium má silný koreňový systém, je to vysoký druh trávy a pomáha pri stabilizácii svahu. Ďatelina obohacuje pôdu o dusík.

Trávna zmes s ďatelinou plazivou pre osiatie svahov, cestných a železničných násypov. Festulolium, Mätonoh jednoročný a trváci rýchlo klíči (už do 7-10 dní, tým zaistí rýchle zakrytie povrchu pôdy, aby sa mohli úspešne rozvinúť aj trváce trávne druhy, ktoré pomalšie klíčia. Zmes odolá suchu aj na slnečných miestach. Je to vysoká trávna zmes. Festuca arundinacea má silný koreňový systém a pomáha pri stabilizácii svahu. 

Zloženie:

Kostrava trsteníkovitá (Festuca arundinacea), Starlett 34,8%, 

Kostrava trsteníkovitá (Festuca arundinacea), Starlett  5,2%

Mätonoh trváci ( (Lolium perene) Belida 2n 20%, 

Mätonoh jednoročný (Lolium multiflorum) Lolan 4n 10%,

Kostrava červená (Festuca rubra)  Maxima 1 20%, 

Lipnica lúčna (Poa pratensis) Evora                   5%

Ďatelina plazivá (Trifolium repens) Rivendel   5%

Parametre

Hmotnosť 20 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.