bez driny, budeš bez buriny

Travcerit 25 kg

38,04 s DPH 31,70 € bez DPH
Travcerit 25 kg
Travcerit sa používa ako univerzálne hnojivo na výživu trávnikov vo forme štartovacieho hnojiva pred sejbou, ale aj počas vegetácie formou viacnásobného prihnojovania 3-5 krát.
Výrobca:
Obj. čislo:
AT31
EAN:
8588001612429

Travcerit 25 kg

 

Používa s ako posledné prihnojenie na jeseň, ešte pred ukončením vegetácie (9-10. mesiac), s preventívnym účinkom proti zimným chorobám a vyzimovaniu trávnika. Na lokalitách s vysokou potrebou draslíka sa môže používať ku hnojeniu trávnikov počas celej vegetácie. Aplikáciou v letných mesiacoch sucha podporuje zvýšenú odolnosť tráv. Spolu so zvýšeným obsahom horčíka a železa vylepšuje vyfarbenie trávnika (zelený aspekt). Travcerit jeseň (NPK 10-0-25%, Mg 2%,Fe 0,5% ) granulované jesenné hnojivo na trávnik. Slovenský výrobok. Granulované viaczložkové hnojivo k výžive trávnikov. Obsah živín: dusík (N) 10%,horčík(MgO) 2%, draslík (K2O) 25%, železo(Fe) 0,5%. Používa s ako posledné prihnojenie na jeseň, ešte pred ukončením vegetácie (9-10. mesiac), s preventívnym účinkom proti zimným chorobám a vyzimovaniu trávnika. Na lokalitách s vysokou potrebou draslíka sa môže používať ku hnojeniu trávnikov počas celej vegetácie. Aplikáciou v letných mesiacoch sucha podporuje zvýšenú odolnosť tráv. Spolu so zvýšeným obsahom horčíka a železa vylepšuje vyfarbenie trávnika (zelený aspekt). Hnojivo obsahuje i síru (S) v množstve 13%, potrebnú pre trávnik. Dávka: Jar-leto 200-300g/10m2. Jeseň 200-300g/10m2.43,3

Parametre

Hmotnosť 25 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.