bez driny, budeš bez buriny

Uhorky nakl.Blanka F1 24 H

1,64 s DPH 1,36 € bez DPH
Obj. čislo:
AT3655
EAN:
8590396230508

Uhorky nakl.Blanka F1 24 H

BLANKA F1 - hybrid s najväčším stupňom tolerancie k plesni uhorkovej. Plod je štíhly, stredný, s hrubou bradavičnatosťou a bielym ostňom, s výraznou odolnosťou k deformáciam. Má veľmi bujný vzrast a výborne regeneruje. Vyznačuje sa celkovo výborným zdravotným stavom, dobre znášajú horšie klimatické podmienky, nižšie aj vysoké teploty s relatívnym nedostatkom vlahy. Je rezistentná k čierni uhorkovej a CMV, má dobrú toleranciu k bakterióze a antraknóze listov.
Odrody s hrubou riedkou bradavičnatosťou – hruboostnaté - Možno ich doporučiť ako do typicky uhorkových oblastí, tak predovšetkým do oblastí s menej vhodnými klimatickými podmienkami. Vyznačujú sa mohutnejšou koreňovou sústavou, silnejším rastom a vyššou vitalitou. Lepšie znášajú menej vhodné klimatické aj pestovateľské podmienky. Z 10 m2 možno pozberať 54 – 70 kg plodov.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.