bez driny, budeš bez buriny

Viacročná zmes pre opeľovačov 24

2,92 s DPH 2,44 € bez DPH
Obj. čislo:
AT3553
EAN:
8590396997906

Viacročná zmes pre opeľovačov 24

VIACROČNÁ ZMES PRE OPEĽOVAČE – kolekcia NEKTÁR PÁRTY – tento trvalkový kvetinový mix bol vytvorený v spolupráci s entomológom Jeromem Yvernaultem a s včelármi. Rozmanitosť druhov zaisťuje jeho vhodnosť pre mnoho typov pôdy. Je ideálny pre všetky druhy hmyzu a malých živočíchov, zaisťuje im úkryt a bohatý zdroj potravy. Odrody sú vybrané pre ich vysokú produkciu nektáru a ich vôňu. Vysievame v marci až apríli alebo auguste až novembri, kvitnutie je potom z jarného výsevu od leta a potom následujúce roky od jari. Výška zmesi 40–70 cm.
Zmes je zložená z 23 letničiek a 27 trvaliek, napr.: nocovka záhradná, klinček turecký, hadinec obyčajný, facélia , nezábudka, kukučka lúčna, večernica voňavá, nevädza poľná, chejrant voňavý, pupálka, nevädza lúčna, krásnoočko, lupina, kôpor, mesačnica, rebríček, krasuľka, náprstník…

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.