bez driny, budeš bez buriny

Vinovocerit 25kg

29,13 s DPH 24,27 € bez DPH
VinOvocerit NPK 25kg na hnojenie ovocných stromov a viniča
Výrobca:
Obj. čislo:
AT40
EAN:
8588001612184

Vinovocerit 25kg

Zloženie: NPK 10-5-20+5CaO+3MgO. Komplexné granulované hnojivo pre hnojenie ovocných drevín, kríkov a viniča s obsahom NPK, vápnika a horčíka.
VinOvocerit je NPK granulované hnojivo s vápnikom a horčíkom a vysokým obsahom draslíka pre hnojenie ovocných kultúr, viniča, zemiakov. Obsahuje 10%N+5%P2O5+20%K2O+5% CaO+5% MgO. Podiel fosforu vo vodorozpustnej forme je min. 50%. Draslík sa nachádza v chloridovej a dusík v amoniakálnej forme. Podiel granuliek vo veľkosti 1-5mm je min. 90 %. Hnojivo súčastne obsahuje i 10% síry v síranovej forme. Hnojivo je obsahom a pomerom živín zložené tak, aby v maximálnej miere vyhovovalo každodenným potrebám hnojenia vytrvalých ovocných drevín, viniča aj zemiakov. Zvýšený podiel draslíka, vápnika a horčíka podporuje dobré vyzrievanie plodov, vyzrievanie letorastov, výbornú mrazuvzdornosť a suchovzdornosť rastlín. Zvýšený obsah draslíka je zvlášť vhodný pre zemiaky a iné plodiny, ktoré majú vysoké nároky na draslík.
Dávka hnojiva závisí od viacerých faktorov (vek, spon, úrodnosť) a dosahuje 0,2-0,4 t/ha pri mladých porastoch po výsadbe a 0,5-0,8t/ha pri porastoch v plnej rodivosti.

Parametre

Hmotnosť 25 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.