bez driny, budeš bez buriny

Záhradnícky substrát 75l

11,50 s DPH 9,58 € bez DPH
Substrát s upraveným pH, zmes rašeliny a kvalitného vyzretého humusu, obsahuje živiny Vitality Komplex a kryštalické hnojivo Kristalon na 6 týždňov, rýchlejší presun živín z pôdy do rastlín, ideálny na výsadbu a pestovanie.
Výrobca:
Obj. čislo:
AT4242
EAN:
8594005003439

Záhradnícky substrát 75l

Popis produktu

Pripravte sa na výsadbu a pestovanie kvetov, zeleniny, okrasných kríkov, ovocných stromov a ďalšej zelene. Vďaka záhradníckemu substrátu Agro s aktívnym humusom sa vašim rastlinkám lepšie darí. Starajte sa o svoju záhradu, záhony či skleník a kochajte sa pohľadom na zdravé plodiny a okrasné kvety.

Hlavné prednosti

  • Ideálne pre výsadbu a pestovanie
  • Mnoho živín pre vitalitu a regeneráciu rastlín
  • Obsah hnojiva na 6 týždňov
  • Rýchlejší presun živín z pôdy do rastlín

Zloženie pre správnu starostlivosť

Záhradnícky substrát Agro s upraveným pH je zmesou rašeliny a kvalitného vyzretého humusu. Obsahuje súbor živín Vitality Komplex pre správnu regeneráciu rastlín a kryštalické hnojivo Kristalon na 6 týždňov. Kristalon patrí medzi najobľúbenejšie hnojivá na trhu, preto poteší aj profesionálnych pestovateľov a záhradníkov.

Vitality Komplex

Vitality Komplex sa skladá zo súboru enzýmov a stimulačných látok, ktoré tvoria dážďovky vo svojom zažívacom trakte. Použitím substrátu zrýchlite presun živín z pôdy do rastlín, čím zlepšíte ich využitie. Vďaka živinám dôjde najprv k zväčšeniu koreňovej plochy rastlín a potom aj nadzemnej časti. Enzýmy a stimulačné látky spolu s humínovými a fulvinovými kyselinami pripravia pôdu na pestovanie.

Špecifikácie

Parametre

Hmotnosť 19,4 kg

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.